НАША ШКОЛА

Школа з висоти  пташиного польоту

Березівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів знаходиться в центрі села Березове Покровського району Дніпропетровської області.

Станом на 10  вересня 2017 року в ній навчається 105учнів 1 - 11 класів з шести сіл Березівської сільської ради.

Педагогічний процес здійснюють 16 вчителів та вихователів.

За роки існування школи в ній здобули освіту майже 2000 учнів, із них 43 випускників школи нагороджено золотими медалями, 16 випускників – срібними.
В школі обладнані і діють кабінети: хімії, біології, фізики, математики, англійської мови, основ інформатики, української мови і літератури, історії, зарубіжної літератури, майстерня, музичний клас, спортивний зал, а також квітники, спортивні майданчики, стадіон, навчально-дослідна ділянка, їдальня. Школа має власний автобус.
На базі школи працюють: танцювальний колектив "Джерело", вокальний ансамбль "Співаночки", гурток різблення по дереву, секції волейболу та футболу.

НАШ ГЕРБ

НАШ ПРАПОР