Початкові класи

ТЕМА 10. БЕСІДА-ГРА «НЕМАЄ ДРУГА - ШУКАЙ, ЗНАЙШОВ - БЕРЕЖИ»

Мета: розширити і поглибити поняття дружби; підвести учнів до розуміння важливості взаємодопомоги в колективі; виховувати в учнів звичку уважно ставитися до товаришів.

Обладнання: тексти казок.

/uploads/editor/1844/92718/sitepage_62/words/vihovna_godina_2_klas.doc

Тема. Уявлення про один предмет і багато предметів. Практичне вживання форм однини і множини (без уживання термінів). Вимова й написання слів ясен і календар

Мета: ознайомити учнів з числом іменника (без уживання термінів); вправляти у змінюванні слів — назв предметів за числами, визначенні числа наведених слів; розвивати уважність, мислення учнів; виховувати інтерес до вивчення мови.

Обладнання: малюнок ясена, тлумачні та етимологічні словники, малюнки для словникового диктанту.

/uploads/editor/1844/92718/sitepage_62/words/urok_z_movi_2klas.doc

Вибір положення аркуша паперу залежно від форми об’єкта зображення. Композиція «Веселий сніговик»

Мета: актуалізувати знання учнів про холодні кольори; формувати вміння правильно вибирати положення аркуша залежно від форми зображення; розвивати образне мислення, зорове й емоційне сприйняття, відчуття форми; формувати естетичний смак, виховувати охайність під час роботи з восковою крейдою.

Очікувані результати: діти повинні знати холодні кольори; мати уявлення про раціональний вибір формату аркуша залежно від форми об’єкта зображення; уміти працювати на папері восковою крейдою.

Викачати з сервера:

/uploads/editor/1844/92718/sitepage_62/words/vibir_polozhennya_arkusha_paperu_zalezhno_vid_formi_ob.doc

Тема: Ненаголошені /е/ /и/ в коренях слів, що перевіряються наголосом.
Мета: удосконалити вміння учнів визначати ненаголошені [е] [ и ] в коренях слів, правильно позначати їх на письмі; розвивати фонематичний слух; працювати над розвитком мовлення, збагаченням словникового запасу; розвивати увагу, спостережливість; виховувати прагнення до знань, любов до української мови, прагнення досконало її знати.
Обладнання: казкові герої И, Е, Наголос; сигнальні картки, схеми, таблиця, зразки вправ, ребуси.

/uploads/editor/1844/92718/sitepage_62/words/urok_ukr_movi.doc

УРОК МАТЕМАТИКИ В 1 КЛАСІ

ТЕМА:  Узагальнення і закріплення вивченого матеріалу. Обчислення значень виразів. Розв’язування задач

Мета: удосконалювати навички швидкої лічби в межах 10, закріпити уміння та навички складати та  розв’язувати приклади, задачі, розвивати обчислювальні вміння, логічне мислення, творчі здібності, виховувати цілеспрямованість, наполегливість.

Обладнання: цифри 0-9, у дітей набор цифр від 0 до 10, на дошці малюнки 10 вагонів, конверт-лист від Пані Задачі із задачами, лычильны палички, комп’ютерна презентація

/uploads/editor/1844/92718/sitepage_62/words/urok_matematiki_v_1_klas_.doc